Çukurova Kalkınma Ajansı 2 ilde personel alımı yapıyor!

Çukurova Kalkınma Ajansı personel alımı ilanı ile karşımıza çıktı. Yapılan açıklamaya göre Adana ve Mersin'de iki uzman istihdam edilecek. Başvuru şartları resmen duyuruldu.
01 Kasım 2022 17:00 Personel İlanları
Çukurova Kalkınma Ajansı 2 ilde personel alımı yapıyor!

Çukurova Kalkınma Ajansı, Mersin ve Adana'da personel alımı gerçekleştiriyor. İlanın tüm detaylarını sizler için bir araya getirdik!

T.C. Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) personel alım ilanı yayımlandı. TR62 Bölgesinin (Adana ve Mersin illeri) kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek ve katkıda bulunmak isteyen, yeniliğe ve gelişime açık, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, hizmet ve kalkınma bilinciyle ve sorumluluğuyla hareket eden, seyahat engeli olmayan 2 Uzman Personel alımı yapılacak. İşte başvurulara dair tüm detaylar.

Çukurova Kalkınma Ajansı personel alımı genel şartları

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması yapılmış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak gerekiyor.

cuk2.jpg

Memur alımı başvuru mezuniyet şartları

Başvuru için Enerji Sistemleri Mühendisliği Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, KPSS P1, P2, P3 puan türlerinden ve YDS'den en az 80 puan almak şartı var.

Kamu personel alımı başvuru süreci ve gerekli belgeler

Başvuru için gerekli belgeler: Özgeçmiş ve Fotoğraf, Diploma ya da Mezuniyet Belgesi, ÖSYM Başkanlığı Tarafından Eşdeğerliliği Kabul Edilen Yabancı Dil Sınavı Belgesi, Tercih sebeplerini taşıdığını gösterir belgeler isteniyor.

cuk3.jpg

Başvuru tarihleri: Çukurova Kalkınma Ajansı memur alımı için başvurular, 21 Kasım 2022 tarihinden başlayarak 2 Aralık 2022 tarihi saat 23.59'a kadar Kariyer Kapısı internet adresinden yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.