Çanakkale GESTAŞ'tan KPSS şartsız en az ilkokul mezunu personel alımı!

Çanakkale İl Özel İdaresi bünyesinde faaliyet gösteren GESTAŞ Deniz Ulaşım Turizm Ticaret A.Ş. personel alımı gerçekleştiriyor. En az ilkokul mezunu vatandaşların başvuruda bulunabileceği ilanda KPSS şartı aranmayacak.
02 Kasım 2022 10:00 Personel İlanları
Çanakkale GESTAŞ'tan KPSS şartsız en az ilkokul mezunu personel alımı!

GESTAŞ Deniz Ulaşım Turizm Ticaret A.Ş. personel alımı yapıyor. Çok sayıda vatandaşın istihdam edileceği ilanın kontenjan sayıları kesinleşti. Başvuru şartları açıklandı.

Çanakkale İl Özel İdaresi bünyesinde “GESTAŞ Deniz Ulaşım Turizm Ticaret A.Ş.” namına yeni personel alımı başvuruları bugün alınmaya başladı. Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı yok. Adaylar KPSS şartsız olmak üzere bu ilandaki kadrolar için başvuru yapabilecek ve en az ilkokul mezunu olması şartı var. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

İl Özel İdaresi personel alımı kontenjan ve mezuniyetler

Greyder Operatörü, Beko Loader Operatörü, Atölye Ustası veya Atölye Usta Yardımcısı ile Beden İşçisi alımı yapılacak. Daimi kadroda KPSS şartı olmadan başvurularda şartlar ve diğer hususlar şu şekildedir:

En az ilkokul mezunu olmak (tüm kadrolar için), MEB onaylı Otomotor, Otomotiv, Elektro Mekanik veya İş Makinesi meslek dallarından, kalfalık veya ustalık belgelerinden en az birine sahip olmak (Atölye Ustası veya Atölye Usta Yardımcısı alımı için)

ges-2.jpg

Daimi personel alımı başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak, 105.07 kodlu yeni tip sürücü belgesine sahip olmak (Greyder Operatörü alımı için), 105.02 kodlu yeni tip sürücü belgesine sahip olmak (Beko Loader Operatörü alımı için), En az B sınıfı ehliyete sahip olmak (Beden İşçisi alımı için), askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar tercih edilecektir. Emeklilik/yaşlılık ve malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak gerekiyor. Her aday sadece bir ilana başvuruda bulunabilir.

Personel alımı başvuru süreci ve başvuru belgeleri

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, İkametgah Belgesi, Özgeçmiş (CV)-Fotoğraflı, Adli Sicil Belgesi, Erkek adaylar için askerlikle ilgili durumunu gösterir belge, Sürücü belgesinin aslı veya Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünden alınmış karekodlu geçici sürücü belgesi (Ayrıca dosyaya konulmak üzere aslından alınmış fotokopi), Unvan şartlarına ait belgelerin aslı (Ayrıca dosyaya konulmak üzere aslından alınmış fotokopi isteniyor.

ges-3.jpg

Başvurular 1 Kasım ile 7 Kasım 2022 tarihleri arasında olacaktır. Başvuru iş ve işlemler şahsen olarak Çanakkale İl Özel İdaresi -Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne yapılması gerekiyor. Başvuru için gerekli belgelerin 7 Kasım 2022 tarihine kadar eksiksiz olarak Çanakkale İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne şahsen teslim edilmesi gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.