Çanakkale Belediyesi zabıta memuru ve itfaiyeci alımı yapıyor!

Çanakkale Belediyesi, KPSS puanı şartıyla çok sayıda zabıta memuru ve itfaiyeci alımı gerçekleştiriyor. İşe kabul edilecek olan kişilere 10 bin TL maaş verilirken; başvuru şartları da resmen açıklandı. İşte detaylar...
20 Ekim 2022 09:00 Personel İlanları
Çanakkale Belediyesi zabıta memuru ve itfaiyeci alımı yapıyor!

Çanakkale Belediyesi zabıta memuru ve itfaiyeci alımı yapıyor. İlanla ilgili merak edilen tüm detayları sizin için bir araya getirdik. İşte ayrıntılar...

Belediye zabıta memuru ve itfaiyeci alımı için bay bayan olmak üzere toplamda 14 işçi alımı yapacaktır. İşe alınan 14 işçi en az 10100 TL maaş ile belediye bünyesinde çalışacaktır. 5 Zabıta memuru 9 itfaiyeci olmak üzere 14 işçi alınacaktır. İşe alınacak olan adaylardan KPSS P3 sınav puan türü üzerinden en az 60 puan alması gerekmektedir.

Çanakkale Belediye Başkanlığı ilk defa atanmak üzere olan zabıta memuru ve itfaiyeci alımı yapıyor. KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşıması kaydı ile belirtilmekte olan boş kadrolara açıktan atama yönüyle 10100 TL maaşla Zabıta memuru ve itfaiyeci alımı yapıyor.

zabita2.jpg

Kamu Memur Alımı Başvuru Özel Şartları Nelerdir?

2022 yılında yapılmış olan KPSS sınavından P3 puan türü grubu üzerinden en az 60 puan alması.

18 yaşını tamamlamış olması ve 30 yaşını doldurmamış olması.

İtfaiye eri için başvuruda bulunan adayların kapalı mekân dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydı ile itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olması şartı ile işe alınacaktır.

Daha önce çalışmış olduğu kamu kurumları var ise bunlardan disiplinsizlik ya da ahlaki nedenlerden dolayı işten çıkarılmamış olması gerekir.

Zabıta memuru alımı için başvuru yapanların en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması.

İtfaiye için başvuru yapan adayların en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olması.

Kamu haklarından mahrum edilmemiş olması.

itfaiyeci.jpg

Belediye Memur Alımı İş Başvuru Şekli

Yapılacak olan iş başvuruları 5/9 Aralık 2022 tarihleri arasında mesai saati bitimine kadar Çanakkale Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat ederek iş başvurusunu yapacaklardır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.