Çanakkale 18 Mart Üniversitesi memur alımı için ilan verdi! Başvurular açıldı

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi memur alımı için ilan yayımlandı. Paylaşılan bilgilere göre iki ayrı pozisyonda alımlar gerçekleşirken, toplamda ise üç kişinin istihdam edileceği öğrenildi. Başvurular bugün itibarıyla başladı.
05 Eylül 2022 18:00 Personel İlanları
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi memur alımı için ilan verdi! Başvurular açıldı

Resmi Gazete'de yayımlandı! Çanakkale 18 Mart Üniversitesi için memur alımı başladı. Başvurular bugün açılırken, 19 Eylül'e kadar adayların başvuruda bulunması gerektiği paylaşıldı.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere Resmi Gazete üzerinden 2 farklı unvan’da sözleşmeli memur alımı yapacağını duyurdu. Üniversite yayınladığı ilana göre 2 yazılım geliştirme uzmanı ve 1 Bilgi güvenliği uzmanı alımı ile beraber tam zamanlı olmak üzere 3 adet sözleşmeli personel alımı yapıyor.

Yazılım Geliştirme Uzmanı Alımı Başvuru Genel Şartları;

Proje kapsamında ihtiyaçlara göre yazılı mimarisi oluşturma ve yönetme tecrübesine sahip olmak.

Gereksinimleri belirleyebilmeli ihtiyaç analizi yapabilme ve bunu ortada donanım ve yazılım teknolojileri hakkında karar alabilmek.

Çok anlamlı yazılı mimarisi hakkında deneyimli olmak nesneye yönelik programlarına mantığını kavramış ve bu doğrultuda uygun kodlama yöntemleri seçebilmek.

canakkale-universitesi-2.jpg

Hatay'da olan ve Hatay kayıtlarını tutma konusunda çözüm önerileri getirebilmek.

Veri tabanı mimarisi tasarım ve optimizasyonu hakkında bilgi sahibi olmak.

Dokümantasyona ve düzenli raporlamaya önem vermede yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmek.

Büyük ölçekli bilgi işlem birimlerinde yazılım uzmanı olarak en az 3 yıl çalışmış olmak.

Bilgi Güvenliği Uzmanı Başvuru Şartları;

Büyük ölçekli bilgi isteyenler birimlerinde veya milli güvenliği tehdit alabilecek ya da kurumu düzeninin bozulmasına yol açabilecek kritik türdeki verilerin bulunduğu kamu kurum ve kuruluşlarına yeraltı en az 1000 iş veya 3.000 dış kullanıcısı bulunan özel sektörde sistem merkezlerinde Bilgi güvenliği veya sistem üzerine veya network uzmanı olarak en az 3 yıl deneyiminde bulunmuş olmak.

canakkale-universitesi-3.jpg

Güvenlik duvarları yapıları konularına tecrübe sahibi olmak. Sonucu mimarileri ve sanallaştırma ile sanallaştırma teknolojilerinden sistemlerinin güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak yazılım güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak güncel saldırı türlerine ve saldırı amaçlı araçların kullanımına hakim olmak aktif ve pasif bilgi toplama yöntemlerine sahip olmak.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi;

Başvurular 5 Eylül 2022 tarihinde başlamış olup 19 Eylül 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır başvurular Çanakkale Üniversitesi resmi internet adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.