Burdur-Tefenni Belediyesi Kadın-Erkek Boş Kadrolara Personel Alımı

Burdur-Tefenni Belediyesi kadın erkek fark etmeksizin KPSS en az 60 puan şartıyla memur, zabıta memuru ve itfaiye eri pozisyonunda toplam 4 personel alımı yapacağını açıkladı. İşte başvuru tarihi ve başvuru şartları...
08 Ekim 2021 18:31 Personel İlanları
Burdur-Tefenni Belediyesi Kadın-Erkek Boş Kadrolara Personel Alımı

Burdur-Tefenni Belediyesi kadın erkek fark etmeksizin KPSS en az 60 puan şartıyla memur, zabıta memuru ve itfaiye eri pozisyonunda toplam 4 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapacak adaylar için şartlar nelerdir?

1) Türk vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

3) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

4) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

5) lan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

6) KPSS (P3 puan türünde) den en az 60 almış olmak.

7) Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri unvanı için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

8) İtfaiye Eri kadrosuna başvuracak adaylar için sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları.

8) En az B veya C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Başvurular nasıl yapılır, başvuru tarihi nedir?

Başvuru Formu kurumdan veya belediyenin web sitesinden https://www.tefenni.bel.tr/internet alınacaktır. Başvuru formuna, nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi, mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, 4 adet fotoğraf (1 tanesi forma yapışacaktır) ve hangi kadroya müracaat edeceğine dair başvuru dilekçesi ek olarak ekleyeceklerdir. Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 11.11.2021 – 15.11.2021 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08.30-17.30 arasında) Tefenni Belediye Başkanlığı (Yokuş Mah. Burdur Cad. No: 2 Tefenni / Burdur) Yazı İşleri Müdürlüğü’ne müracaatlarını yapabileceklerdir. Elektronik ortamda başvuru yapmak isteyen adaylar, belediyenin [email protected] e-posta göndereceklerdir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.