Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi açıkladı! 42 personel alımı yapılıyor

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi müjdeli bir haber ile karşımıza çıktı. Rektörlüğün yaptığı duyuruya göre toplamda 42 kişi istihdam edilecek. Temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi ve büro memuru pozisyonlarında alımlar gerçekleştirilecek.
23 Eylül 2022 20:00 Personel İlanları
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi açıkladı! 42 personel alımı yapılıyor

İş arayanlar için müjdeli haber Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nden geldi. Toplamda 42 kişinin istihdam edileceği ilanın merak edilen tüm ayrıntıları belli oldu.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi biriminde çalıştırılmak üzere 9 farklı pozisyonda memur alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından yayımlanan ilanda belirtilen koşulları taşıyan personel adayları müracaat edebileceklerini yayımladı. Adaylara tanımlanan tarih aralıkların müracaat süreleri bulundukları ve kısa süre içerisinde başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Adaylar verilen süre dışında başvuruda bulunmak isteyenler ise müracaatları kabul edilmeyecektir.

bolu2.jpg

Personel alımı branşları ve branş koşulları

Büro personeli alımı: Adalet Önlisans veya adalet meslek yüksekokulundan mezun. insan kaynakları yönetimi sertifikası bulundurması. Özlük işleri, bordrolama ve SGK işlemleri sertifikası. Hasta kabul sekreterliği veya büro yönetimi eğitimi sertifikaları bulundurması. Muhasebede modüler tabanlı program kullanma geliştirme ve uyum eğitimi sertifikası. Temel Office programları belgesi. Resmi işlemlerde ticari belgelerin düzenlenmesi, geliştirme ve uyum eğitimi sertifikası.

Büro personel alımı: Büro Yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, ofis teknolojileri ve yönetimi, büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı, insan kaynakları, personel yönetimi, insan kaynakları yönetimi, muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları, muhasebe ve vergi uygulamaları, işletme-muhasebe önlisans dallarından mezun olmak şartıyla müracaat edilebilir.

Destek personeli alımı: Ortaöğretim Kurumu veya Lise ve Dengi mezunu olmak. Hijyen Sertifikasına bulunması.

Destek personeli alımı: G sınıfı 105.02 beko loder kanal kazma makinası ehliyeti ve e sınıfı ehliyeti bulundurması. Şoförlük alanında deneyimli tecrübe sahibi olan ve en az 1 yıl alınmış olarak üzerinden süre geçmiş olması. Boyacılık ve yüzey hazırlama veya boya, boyacılık ve yüzey hazırlama ustalık belgesi veya mesleki yeterlilik kurumu’ndan onaylı inşaat boyacısı alanında mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı: Ortaöğretim, lise, Ön lisans, lisans alanlarından birini bulundurması.

Tekniker alımı: İnşaat, Metal teknolojisi, İnşaat Teknikerliği, Elektrik veya Elektrik Teknolojisi, İnşaat Teknolojisi önlisans alanlardan mezun olması.

Teknisyen alımı: Ortaöğretim kurumlarından metal teknoloji alanlarından birinden mezun olması.

bolu3.jpg

Müracaatta İstenecek Evrak Türleri

Öğrenim Belgesi, Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdan fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, 1 adet fotograf, branşlar alanlardan istenilen sertifikalar.

Müracaat Tarihi Ve Başvuru Şekli

Personel adaylara tanımlanan süreç 23 Eylül 2022 ile 8 Ekim 2022 tarihleri arasında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.