Boğaziçi Üniversitesi personel alımı ilanı verdi! 21 kişi alınacak

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Rektörlük tarafından yapılan açıklamaya göre toplamda 21 kişi istihdam edilecek. Büro Personeli alımı (2), Mühendis (8), Mimar (2), Tekniker (2), Programcı (2) ve Kütüphaneci (5) kadrolarında alımlar sağlanacak.
24 Kasım 2022 17:00 Personel İlanları
Boğaziçi Üniversitesi personel alımı ilanı verdi! 21 kişi alınacak

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı yapıyor. 21 kişinin istihdam edileceği ilanda başvuru şartları ve tarihleri resmen açıklandı...

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde güncel iş ilanı yayımlandı! Rektörlüğün yayımlamış olduğu ilana göre başvuru üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere 21 Mühendis ve Kamu Personeli alımı yapacak. Yayımlanan ilana başvuruda bulunacak adayların başvuru kılavuzunda belirtilmiş olan niteliklere sahip olmaları isteniyor. Ayrıca ilanın başvuru işlemleri 22 Kasım tarihi itibariyle başladı! İşe alınacak kamu personelleri İstanbul'da çalışacaktır.

Üniversite’nin Alım Yapacağı Unvanlar ve Kadro Sayıları

Boğaziçi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre alım yapılmak üzere; Büro Personeli alımı (2), Mühendis (8), Mimar (2), Tekniker (2), Programcı (2) ve Kütüphaneci (5) olmak üzere 6 farklı meslek grubundan 21 Kamu Personeli alımı yapılacak.

bogazici.jpg

İlan Başvuru Şartları Neler?

Üniversite’nin yayımlamış olduğu ilana müracaat edeceklerin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 48. maddesinde belirtilen şartlara haiz olmaları gerekiyor.

18 yaşını tamamlamış olan adaylar arasından alım yapılacak.

Son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak.

Gerek görüldüğü zamanlarda ek mesai yapmaya ve vardiyalı olarak çalışmaya herhangi bir engeli olmamak.

Erkek adayların askerlik ile herhangi bir ilişiğinin olmaması isteniyor.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 2022 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve KPSS-P3 veya P93 puan türlerinden puana sahip olmak gerekiyor.

Alım yapılacak unvanlarda çalışmaya engel teşkil edebilecek sağlık sorunu olmamak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık geliri bulunmamak.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu temiz çıkmak.

Yükseköğretim Kurumlarını 4 yıllık Lisans eğitimi veren fakültelerinin; Türk Dili ve Edebiyatı, Radyo, Televizyon ve Sinema, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mimarlık, Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik veya Kütüphanecilik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak.

2 yıllık Önlisans eğitimi veren Meslek Yüksekokullarının, Bilgisayar Programcılığı, İnternet ve Ağ Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar Destekli Tasarım, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği veya Mimari Restorasyon programlarının herhangi birinden mezun olmak gerekiyor.

MagiCad, İzoder, CarrierHub veya Revit programlarını kullanmış ve tecrübe sahibi olmak.

Alımı gerçekleştirilecek bazı unvanlar için Adobe Indesign CC Eğitim Sertifikasına, Dijital Yayın Hazırlama Eğitim Sertifikasına, Yazarlık Eğitimi ve Editörlük Eğitim Sertifikalarına, E-Kitap Hazırlama ve Yayınlama Eğitim Sertifikasına, Canlı Video Çekimi Eğitim Sertifikasına, İş Sağlığı ve Güvenliği, Kurgu ve Montaj Eğitim Sertifikasına, Video Çekim Teknikleri Eğitim Sertifikasına, Microsoft Office ve Autocad, Revit, SketchUp, 3Ds programlarıyla ilgili sertifikalara sahip olmak gerekiyor.

Deneyim istenen meslek gruplarında asgari 3 yıl iş tecrübesine sahip olmak.

Programcı kadrolarına alım için müracaat edecek adayların en az D düzeyinde YDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmaları gerekiyor.

bogazici-2.jpg

Başvuru Esnasında Teslim Edilecek Belgeler

Fotoğraflı Başvuru Forumu.

Nüfus Cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı fotokopisi.

Yeterli öğrenim durumunda olduğunu gösteren Diploma veya Mezuniyet Belgesinin onaylı sureti (e

Devlet çıktısı kabul edilecek).

Sertifika ve belge istenilen unvanlar için gerekli belgelerin aslı veya fotokopisi.

İş tecrübesi istenilen pozisyonlarda adayların istenilen alanda çalıştığını gösteren belge.

SGK Hizmet Dökümü belgesi (e-Devlet çıktısı kabul edilecek).

Erkek adaylar için Askerlik Durumu belgesi.

2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı Sonuç belgesi.

Sağlık raporu (Atanmaya hak kazanan adaylardan talep edilecek. Bir tanesi Psikiyatri olmak üzere Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış heyet raporu).

Üniversite İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihleri

İstanbul ilinde bulunan Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana müracaat edecek adayların, 22 Kasım ile 6 Aralık 2022 tarihleri arasında Üniversite Hisar Kampüsü başvuru noktasından şahsen başvuru yapmaları gerekiyor. Noter onaylı vekâletname ile yapılan başvurular kabul edilecektir Posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.