Belediyeye zabıta alımı: 9 bin 750 TL maaş imkanı!

Erzurum Hınıs Belediye Başkanlığı önemli bir haberle karşımıza çıktı. Belediyeden gelen açıklamaya göre 9 bin 750 TL maaş imkanı ile istihdam edilecek üç zabıta memuru alımı gerçekleştirileceği öğrenildi.
08 Eylül 2022 18:00 Personel İlanları
Belediyeye zabıta alımı: 9 bin 750 TL maaş imkanı!

9 bin 750 TL maaş fırsatıyla belediyeye zabıta memuru alımı başladı. Erzurum Hınıs Belediye Başkanlığı ilanla ilgili tüm merak edilen detayları açıkladı!

Erzurum ili Hınıs Belediye Başkanlığı kadrolarında görevlendirilmek üzere 3 Zabıta Memuru alımı yapacağını açıkladı. Belediye Başkanlığı’nın yayımlamış olduğu ilana göre başvuru kabul edilip işe alınan personele 9750 TL maaş verilmesi planlanıyor. Ayrıca adayların ilanda belirtilen başvuru şartlarını taşıyor olmaları isteniyor.

zabita-alimi-2.jpg

Zabıta Memuru Alımı İçin Aranan Şartlar

Yayımlanan ilana müracaat edecek olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kamusal haklarından yoksun durumda bulunmaması gerekiyor,

Türk Ceza Kanunu 53. Maddesinde yer alan süreler geçmiş olsa dahi; kasten iştenmiş bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha uzun süre hapis cezası almamış olmak,

Müracaat edecek olan erkek adayların askerlik ile ilişiğinin bulunmuyor olması isteniyor,

Zabıta Memuru olarak çalışmaya engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak,

Önlisans ve Lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin herhangi bir programından mezun olmak,

En az B sınıfı ehliyet sahibi olan adaylar aranıyor,

Kamu Personeli Seçme Sınavından P3 puan türünde en az 70 ve P93 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları ile personel alımı yapılacaktır.

zabita-alimi-3.jpg

Belediye Memur Alımı Başvuruları

Hınıs Belediyesi memur alımı iş ilanlarında başvuruda bulunacak adaylar için başvurular bizzat gidilerek yapılabilecekler. Şahsen dışında yapılacak başvuruları kabul edilmeyecektir.

Adaylar başvurularını boy ve kilo ölçümü için başvuruda gerekli olan belgeler ile birlikte şahsen yapmaları gerekmektedir.

Başvurular 17 Ekim 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanacak olup en geç başvuruları 20 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir.

Adaylar başvuruda gerekli olan belgeleri Yukarı Kayabaşı Mahallesi Cum. Caddesi. No:128 25600 Hınıs/Erzurum adresinde Hınıs Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne yapmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.