Belediyeye şoför alımı başladı! İşte başvuru şartları

Tekirdağ Belediyesi şoför alımı ilanı ile karşımıza çıktı! En az ilkokul mezunu olan vatandaşların başvuruda bulunabileceği ilanın tüm merak edilen ayrıntıları belli oldu. Başvuru şartları ve süreçle ilgili ayrıntılar duyuruldu.
28 Eylül 2022 17:00 Personel İlanları
Belediyeye şoför alımı başladı! İşte başvuru şartları

Tekirdağ Belediyesi personel alımı ilanı verdi. Belediyeye şoför alımları başladı. Başvuru şartları resmen açıklandı. İşte detaylar...

2022 Tekirdağ Belediye kurumu tarafından planlanan yeni personel istihdamlarını alımlarını gerçekleştirmek üzere alım başvuru süreçlerini başlatarak adaylara başvuru ekranları sunuldu. Kurum tarafından belirlenen nitelikleri sağlayan her aday ön müracaatta bulunarak değerlendirme sonucuna göre alımlar gerçekleşecektir. Adayların dikkatine! Adaylar müracaat ederken sağladıkları nitelikleri göz önüne alarak başvurmaları gerekmektedir.

12 Personel Alımı Müracaat şekli

Tekirdağ Belediye Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre 2022 yılı içerisinde gerçekleştirmek üzere yeni personel kontenjanlarını açarak personel alımlarını başlattı. Başvuru ekranları yayımlanarak adayların ön müracaatta bulunmaları yeterli olacaktır. Kurum tarafından bizzat belirlenen nitelikte olan kişileri öncelik olarak seçilecektir. Koşulları sağlayan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

beel2.jpg

2022 Yılı İşsiz Kişilere Yeni Bir Fırsat

2022 Yılı içerisinde çok kişi işsizlik oranı artmasıyla çok sayıda açıkta kalan işçilere belediye kurumları kapı açarak personel olarak çalışmak isteyenlere yönelik yeni bir alım ihtiyacını çıkararak belediye kurumlarındaki hem personel ihtiyaçlarını karşılamak ve işsiz kişilere yeni bir iş fırsatı sunarak işçi alımlarını başlattı.

Alınacak Branş Türleri

Otobüs Şoförü, Otomotiv Mekanikçisi.

beeel.jpg

Müracaat Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti uyruğu olunması.

En az ilköğretim düzeyde olunması.

D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Sosyal güvenlik kurumlarından herhangi bir emeklilik aylığı alınmıyor ve yaşlı bakım aylığı alınmıyor olunması.

Src 2, Psikoteknik Belgesine bulunması. Otobüs Mekanikçisi.

Personel Alımı Başvuru Tarihleri ve Süreci

Başvuruda bulunacak adaylar Hatip Mahallesi Ali Osman Çelebi Bulvarı No:74 Çorlu adresinde şahsen başvuruda bulunacaktır. Başvuru tarihi 20 Eylül 2022 ile 10 Ekim 2022 Tarihleri arasında müracaatlar alınacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.