Ankara-Hacettepe Üniversitesi 3 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Şartları

Hacettepe Üniversitesi kendi bünyesinde Bilgi İşlem Müdürlüğünde istihdam etmek üzere yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 3 bilişim personeli alımı yapacaktır. Bilişim personeli için başvuru nasıl yapılır ve şartları nelerdir? Haberimizin detayında...
08 Ekim 2021 11:24 Personel İlanları
Ankara-Hacettepe Üniversitesi 3 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Şartları

Hacettepe Üniversitesi kendi bünyesinde Bilgi İşlem Müdürlüğünde istihdam etmek üzere yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 3 bilişim personeli alımı yapacaktır. Başvurular 06 Ekim 2021-20 Ekim 2021 tarihleri arasında www.bidb.hacettepe.edu.tr.adresindeki başvuru formunu doldurarak şahsen veya posta yoluyla alınacaktır. (Sözleşmeli bilişim başvuru formu için tıklayınız.)

Başvuru için Genel Şartlar

1) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

2) Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

3) Mail Gateway yönetimi konusunda deneyim sahibi olmak.

4) ) System Center Configuration Manager (SCCM) hakkında kurumsal ölçeklerde deneyimli olmak.

5) ) İş sürekliliği (Business Continuity) veya felaketten kurtarma (Disaster Recovery) sistemlerinin planlama/kurulum süreçlerinde görev almış olmak.

6) Load Balancer cihazları üzerinde bilgi ve tecrübe sahibi olmak.

7) HTML, CSS, JavaScript, Ajax, JQuery web teknolojilerine hakim olmak.

8) MySQL, PostgreSQL, Oracle vb. veritabanlarını kullanmış olmak.

9) SOAP ve Rest Servis teknolojileri ile geliştirilmiş en az bir projede çalışmış olmak.

hacettepe.png

Başvuru Şekli ve Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Başvurular 06 Ekim 2021-20 Ekim 2021 tarihleri arasında www.bidb.hacettepe.edu.tr.adresindeki başvuru formunu (Sözleşmeli bilişim başvuru formu için tıklayınız.) Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına (Hacettepe Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı – Beytepe /ANKARA) elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde adreste olacak şekilde postayla gönderilebilecektir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.