Almanya işçi alımı başladı! 75.000 TL maaş imkanı sunuluyor

Almanya işçi alımı ilanı verdi... Yurt dışında çalışmak isteyen vatandaşlar için benzersiz bir fırsat doğdu. Ayda 75000 TL maaşla iş fırsatı duyuruldu. Alım yapacak Türk firmaları ve kadrolar belli oldu.
23 Kasım 2022 18:00 Personel İlanları
Almanya işçi alımı başladı! 75.000 TL maaş imkanı sunuluyor

Almanya işçi alımı yapıyor. THY ve SunExpress, Beko, Mavi, Marmara, Suntat ve Yayla gibi Türk şirketleri çok sayıda işçi alacak.

Türkiye’de yaşayan milyonlarca vatandaş yurt dışına giderek iş imkanlarından faydalanmak istiyor. Yut dışında çalışmak isteyen vatandaşların tercih ettiği ülkelerden birisi de Almanya’dır. Almanya’da farklı etnik kökene sahip çok fazla işçi çalışıyor. Dünya’nın çeşitli yerlerinden çok fazla iş göçü alan Almanya, neredeyse yılın her günü Türkiye’den çalışmak için giden vatandaşlarımıza ev sahipliği yapıyor. İstihdam alanlarının geniş olması nedeniyle çok fazla iş göçü alıyor.

almanya-2.jpg

Türk İşçilerin Almanya’da Çalışma Şartları

Almanya’da uluslararası ve ulusal çok fazla şirket bulunmaktadır. Türk işçi ve farklı etnik kökene sahip işçi Almanya’ya gittiğinde kurum tarafından belirlenen çalışma şartlarını sağladığı taktir de istediği işte çalışma fırsatına sahiptir. İnşaat, hizmet, eğitim, özel sektör, tarım, ulaşım, sanayi, gıda, tekstil, programcı, tekniker, teknisyen ve mühendis alımı gibi kadrolar da istihdam sağlanmaktadır. inşaat, hizmet ve ulaşım sektörü en fazla iş imkanının bulunduğu sektörler arasındadır. Sizler de yüksek maaşla Almanya’da iş imkanı sahibi olmak istiyorsanız, Almanya size bu imkanı sunuyor. Almanya işçi alımı için detaylara bakınız

Almanya 2020 yılından alınan karara göre Almanya ve Türkiye arasında nitelikli göç yasası kararının yürürlüğü girmesiyle iş imkan şartları genişlemiştir.

Türkiye’den Almanya’ya çalışma giden Türk vatandaşları sıhhi tesisatçı, kuaför, çoban, bulaşıkçı, teknisyen, teknik eleman, şoför, bilgisayar mühendisi, gıda mühendisi, inşaat mühendisi kadroların da iş bulma imkanı sağlanıyor.

Almanya’da Bulunan Türk Firmaları Nelerdir?

THY ve SunExpress, Beko, Mavi, Marmara, Suntat, Yayla gibi Türk firmalar bulunmaktadır.

Almanya’da çalışmak isteyen işçiler Almanya vizesi bulunması gerekmektedir. Almanca, Arapça v İspanyolca dillerine hakim olması gerekmektedir.

almanya.jpg

Almanya Çalışma Şartları Nelerdir?

Türkiye’de yüz kızartıcı şuçtan yargılanmamış olması.

En az 18 en fazla 45 yaşında olması gerekmektedir.

Fiziksel ve ruhsal engel sahibi olmaması gerekmektedir.

Türkiye’de daha önce bir işte çalışmış ve deneyim sahibi olması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.