Akbank duyuru yaptı! Bankaya personel alımı başladı

Akbank önemli bir haberle karşımıza çıktı. Bankadan gelen açıklamaya göre servis yönetimi personeli alımı gerçekleştirilecek. Akbank'tan başvuru şartları gelirken, aynı zamanda süreçle ilgili tüm detaylar da paylaşıldı.
05 Eylül 2022 09:00 Personel İlanları
Akbank duyuru yaptı! Bankaya personel alımı başladı

Akbank iş ilanı verdi. Yapılan resmi açıklamaya göre bankaya servis yönetimi personeli alınacak. Başvuru şartları belli oldu. İşte tüm ayrıntılar...

Personel alımları kapsamında bankalar iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Akbank tarafından Eylül ayı iş ilanları kapsamında servis yönetimi personeli alımı yapılacak duyuruldu. Başvuru ekranı açıldı. Başvuru için detaylar haberimizi yer alıyor.

akbank-2.jpg

Kurum Açıklamaları

“Akbank Teknoloji takımımızda, servislerimizin dayanıklılığını arttıracak ve müşterilerimizin deneyimini en üst düzeye çıkaracak Servis Yönetimi takımımızın yeni üyelerini bekliyoruz.”

“Uygulama geliştirme alanında uzmanlığını ve deneyimini altyapı ve resilience becerileri ile zenginleştirmek mi istiyorsun?”

“Orta katman teknolojilerinde uzmansın ve uygulama geliştirme dünyasına açılım mı yapmak istiyorsun? “

“Beceri ve yetkinliklerini yeni teknolojilerle sürekli zenginleştireceğin Akbank Teknoloji Takımı’na katıl, kendi yaşadığın şehirden, evinden çalışarak geleceğin bankacılığını birlikte şekillendirelim.”

akbank-3.jpg

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Başvuru yapacak adaylar için başvurular yalnızca online olarak elektronik ortamda yapılabilecek olup farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar başvurularını aşağıda yer alan başvuru ekranı linki üzerinden giriş yaptıktan sonra Akbank sayfası üzerinden yalnızca başvuruları yapılacaktır.

Banka Personeli Alımı Şartları Neler

Başvuru yapacak adaylardan alınan şartlar sorumluluk sahibi olma, servislerini dayanıklılık ve sürekliliğini sağlayacak strateji, politika, süreç ve çalışma prensiplerini uygun olma, servisleri ve verilerin hayat döngüsü boyunca dayanıklılık ve süreklilik aktivalitelerinde sorumlu olabilme, istatistikler analizler konusunda deneyimli olma, tercihen veri yapıları ve veri tabanı mimarileri hakkında bilgi sahibi olma, scripting dilleri konusunda deneyimli olma, Tercan uygulama geliştirme ve uygulama teknik tasarımı, uygulama sonucu yönetimi ve benzeri konularda deneyimli olma, tercihen Middleware teknolojilerine hakim olma gibi şartlarla personel alımı yapılacaktır.

Başvuru ekranı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.