16 bin 300 TL maaşla kamu personeli alımı!

Kariyer kapısı üzerinden yayınlanan ilana göre 16 bin 300 TL maaş imkanı ile sekiz personel alımı yapılacak. T.C. Merkezi Finans ve İhale Birimi çevrim içi olarak alımları başlattı. Adayların KPSS puanıyla başvuruda bulunabileceği ilanın şartları ve tarihleri duyuruldu.
04 Ekim 2022 17:00 Personel İlanları
16 bin 300 TL maaşla kamu personeli alımı!

T.C. Merkezi Finans ve İhale Birimi - İnsan Kaynakları ve İdari İşler bölümü bünyesinde görev alacak sekiz personel alımı başladı. İşte ilanın detayları...

Kamuya Ekim ayı 16300 TL maaşlı olmak suretiyle kamu personeli alımı başladı. Alımlarda yapılacak olan iş başvuruları online olarak yapılacaktır. Ekim ayı kamu personeli alımları başlamıştır. Kamu dairesi ne 16300 TL maaş ile 8 adet uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

Hangi Kamu Dairesi Personel Alımı Yapıyor

Kariyer kapısı üzerinden yayınlanmakta olan ilana göre T.C Merkezi Finans ve İhale Birimi Bünyesine bağlı olan İnsan Kaynakları ve İdari İşler Bölümüne 8 adet uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

kariyer2.jpg

Başvurularda KPSS ve YDS Şartı İstenecek Midir?

8 adet uzman yardımcısı alımlarından adaylardan KPSS şartı istenmektedir. 2020 yılında Yapılmış olan KPSS sınavından en az 80 ve üstü almış olması gerekmektedir. Son 5 yıl içerisinde YDS sınavından en az 80 puan alması gerekir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları

Yapılacak olan başvurularda adayların 35 yaşını doldurmamış olması gerekir.

Yabancı Dil Sınavına girmiş olması ve 80 puan alması gerekir.

2020 Yılı KPSS sınav puanı en az 80 alması.

Veri tabanı uygulamalarında en az 3 yıl çalışmış olması.

SQL, TSQL bilgisine sahip olması ile Stored Procedure, Trigger, View ve function yazma konularında adayların bilgi sahibi olması gerekir.

T.C vatandaşı olması.

Arşiv araştırma sonucu olumlu sonuçlanması.

kariyer23.jpg

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli

Kamuya ekim ayı 16300 TL maaşlı kamu personeli alımı başvuru kariyer kapısı sitesi resmi web sayfası üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvuru başlangıç tarihi 29 Haziran 2022 tarihinde başlamış olup 31 Ekim 2022 tarihleri arasında iş başvurularını tamamlamaları gerekir.

Kariyer Kapısı Cumhurbaşkanlığı ilan numarası ILN00000390 olarak verildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.