12 bin TL maaşla çalışma imkanı: Son başvuru yarın!

Kamu kurumu 12 bin TL maaş ile çalışma fırsatını duyurdu! Yapılan açıklamaya göre üç farklı pozisyonda toplamda altı personel istihdam edilecek. Son başvuru tarihi ise yarın olacak. İşte başvuru şartları...
03 Eylül 2022 17:00 Personel İlanları
12 bin TL maaşla çalışma imkanı: Son başvuru yarın!

Kamuda 12 bin TL maaşla çalışma fırsatı! Toplam altı personelin istihdam edileceği ilanın tüm merak edilen detayları belli oldu. Son başvuru tarihi için oldukça kısa bir süre kalırken, başvuru şartları ve süreçle alakalı tüm ayrıntılar da paylaşıldı.

Kamu ortalama 12 Bin TL maaş ile memur alımı yapılacağı belirtildi. Kamu kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre en geç 4 Eylül 2022 tarihine kadar adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir. İlana göre bir harita mühendisi bir mimar ve 4 border ustası alınabilir ile beraber 6 memur alımı yapıyor.

Kurum Personel Alımı Başvuru Genel Şartları:

Tecrübe sahibi olup mimar unvanı için üniversitenin mimarlık bölümünden mezun olan adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir. Harita mühendisi alımı için üniversitenin harita mühendisliği geometrik mühendisliği veya jeodezi ve foto geometri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

sdagfs-001.png

Emekliliği hak kazanmamış olmak. Bilgisayar ve bilgisayar programlarına hakim olmak. Başvuru için gerekli belgelerin adli sicil kaydı ve kimlik fotokopisi olduğu belirtilmiştir.

argasd-001.png

Çalışmaya engel teşkil edecek bir sağlık problemi olmamak.

regareag-001.png

Kurum Personel Alımı Başvuru Şekli Tarihi:

Başvuruları 31 Ağustos 2022 tarihinde başlamış olup 4 Eylül 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular kılavuzda belirtilen mail adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvurusu kabul edilen adayların İstiklal Mahallesi Fatih caddesi no 123 Gürsu Bursa adresinde haftalık 45 saat esnek olarak görevde bulunacağı belirtilmiştir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.