Üniversite KPSS 40 Puan ile 31 Kamu Personeli Alımı

Gebze Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 31 sözleşmeli personel alımı için ilan verdi. Başvuru için KPSS puan şartı kaçtır? Başvuru şartları nedir? Başvurular ne zaman yapılacak? Haberimizin detayında...
17 Ocak 2022 22:57 4/B İlanları
Üniversite KPSS 40 Puan ile 31 Kamu Personeli Alımı

Gebze Üniversitesi güvenlik görevlisi alımı, spor uzmanı alımı, temizlik görevlisi alımı, hizmetli alımı, şoför alımı ve avukat alımı 31 kadro yayınlandı. Yayınlanan ilana göre işe alınacak olan adayların en az KPSS sınavından 40 puana sahip olması gerekmektedir.

Gebze Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Hizmetli alımı Ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS-P94) en az 40 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, Açık ve kapalı alanda temizlik hizmetleri görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak.

Bahçıvan alımı Ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS-P94) en az 50 puan almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, Bahçe-peyzaj ve tarımsal işlerde görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak.

Güvenlik görevlisi alımı; 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak, Ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış (silahlı/ silahsız) özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak. 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS-P94) en az 70 puan almış olmak, 7/24 saat esasına göre vardiyalı olarak kapalı ve açık alanlarda çalışmasına engel durumu olmamak. 170 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10 dan fazla, 13 den az olmamak, (Örneğin;180 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 80+10=90 dan fazla, 80-13=67 den az olmaması gerekmektedir.) Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 30 yaşından gün almamış olmak, Açık ve kapalı alanda koruma ve güvenlik hizmetleri görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak.

Şoför alımı; Ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS-P94) en az 60 puan almış olmak. D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesi almış olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak.

Spor uzmanı alımı; En az lisans düzeyinde eğitim veren yükseköğretim kurumlarının beden eğitimi veya spor eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak. Cankurtaranlık belgesine sahip olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS-P3) en az 70 puan almış olmak. Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 30 yaşından gün almamış olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmaması gerekiyor.

Gebze Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

1- Başvuru Formu, (Üniversitenin web sitesinde yayınlanacaktır.)

2- Özgeçmiş,

3- 2020 KPSS Sonuç Belgesi,

4- 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır)

5- Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

6- Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı, (Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosu için)

7- Sertifika veya belge istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,

8- Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)

9- Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

10- Diploma veya Mezuniyet Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

11- Avukatlık Ruhsatnamesi, (Avukat kadrosu için)

12- Cankurtaranlık Belgesi, (Spor Uzmanı kadrosu için)

13- Ehliyet istenilen pozisyon için sürücü belgesi,

Gebze Üniversitesi Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Başvuru Yeri, Şekli ve Zamanı Nedir?

Gebze Üniversitesi tarafından yayınlana ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, başvurularını 21.01.2022-04.02.2022 tarihleri arasında yapacaklardır. Başvurular Üniversite Personel Daire Başkanlığına iletilmek üzere; Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Posta yoluyla başvuru yapacak olan adaylar "GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ - GEBZE/KOCAELİ" adresine evraklarını gönderecekti

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.