Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kamuya 42 4\B Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere en az lise mezunu personel alımı yapacak. Başvuru şartları nelerdir? Son başvuru tarihi ne zaman? Haberimizin detayında...
22 Kasım 2021 12:06 4/B İlanları
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kamuya 42 4\B Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Orda Doğu Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere, KPSS B grubu puanı esas alınmak şartıyla sözleşmeli 42 personel alımı yapacak.

Genel Başvuru Şartları

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından mahrum olmamak.

3) Yapılacak güvenlik ve arşiv soruşturmasında olumlu sonuçlanmak.

4) Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

5) Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması.

6) Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkum olmamak.

Alım Yapılacak Kişi Adeti, Öğrenim DurumU ve Özel Şartlar

Büro Personeli: Kadın erkek fark etmeksizin, 7 kişi ön lisans mezunu büro personeli alımı yapılacaktır. ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubundan; ön lisans mezunları için KPSS (P93) puan türünden en az (70) puan almış olmak gerekmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Destek Personeli (Yemek Hizmetleri\Aşçı): Kadın erkek fark etmeksizin 1 ön lisans ve 2 ortaöğretim mezunu destek personeli alınacaktır. Ön lisans düzeyinde başvuru yapacak olan adaylar için: ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubundan; ön lisans mezunları için KPSS (P93) puan türünden en az (60) puan almış gerekmektedir. En az 2 yıllık alanında tecrübe sahibi olan adaylar başvuru yapabilecekledir. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak. Ortaöğretim düzeyinde başvuru yapacak olan adaylar için: ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubundan; ortaöğretim mezunları için KPSS (P94) puan türünden en az (60) puan almış olmaları gerekmektedir. Alanında 2 yıllık tecrübe sahibi olmaları ve son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi: Sadece erkek adaylar başvuru yapabilecektir. 5 ön lisans mezunu koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubundan; ön lisans mezunları için KPSS (P93) puan türünden en az (60) puan almış olmak gerekmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak ve silahlı\silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak gerekmektedir.

Destek Personeli (Temizlik Personeli): 6 kadın ve 21 erkek adaylar işe alınacaktır. başvuru yapacak olan adayların en az ortaöğretim mezunu olması gerekmektedir. ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubundan; ortaöğretim mezunları için KPSS (P94) puan türünden en az (60) puan almış olmak gerekmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

Başvuruda Esnasında İstenecek Belgeler

1) Nüfus cüzdanı fotokopisi.

2) Diplomanın okul ya da noter onaylı sureti veya e-Devlet’ten alınan ve doğrulama kodu bulunan mezuniyet belgesi.

3) 2020 yılı KPSS (P93) veya KPSS (P94) puan türünden birini içeren, üzerinde doğrulama kodu bulunan KPSS sonuç belgesi.

4) Adli Sicil Kaydı (e-devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)

Başvuru Yeri, Şekli ve Zamanı

Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 22.11.2021-06.12.2021 tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Her aday bir kadro için başvuruda bulunabilir, birden fazla kadroya başvuru yapan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınmayacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta, e-posta vb. başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Adresi: Orta Doğu Teknik Üniversitesi/Personel Daire Başkanlığı– Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:1 Çankaya/ANKARA

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.