Ondokuz Mayıs Üniversitesi 4\B Sözleşmeli 80 Personel Alımı Yapacak

Ondokuz Mayıs Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere, 80 sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. Son başvuru tarihi 1 Aralık 2021
16 Kasım 2021 09:34 4/B İlanları
Ondokuz Mayıs Üniversitesi 4\B Sözleşmeli 80 Personel Alımı Yapacak

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, KPSS-2020 puan sıralamasına göre 80 sözleşmeli personel alımı yapacak. Adaylar KPSS 2020 sınav sonucuna göre işe alınacaktır. Ayrıca bir sözlü veya yazılı sınav yapılmayacaktır.

Genel Başvuru Şartları

 1. TC vatandaşı olmak.
 2. Kamu haklarından mahrum olmamak.
 3. Güvenlik ve arşiv soruşturmasında olumlu sonuçlanmak.
 4. Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması.
 5. SGK'dan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
 6. Son bir yıl içerisinde sözleşmeli çalışmamış olmak.
 7. Görevini yerine getirmesine engel sağlık sorununun olmaması.
 8. Başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak.
 9. KPSS-2020 sınavına girmiş olmak.

Alınacak Personel ve Özel Şartlar

Hemşire: 45 kişi alınacaktır. Başvuru yapacak adayların KPSS P3 puanı dikkate alınacaktır. İlgili bölümlerden en az ön lisans mezunu olması gerekmektedir.

Laborant: 2 kişi alınacaktır. Başvuru yapacak adayların Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı ön lisans mezunu olması gerekmektedir. KPSS P3 puanı dikkate alınacaktır.

Sağlık Teknikeri: 8 kişi alınacaktır. KPSS P3 puanı dikkate alınacaktır. Başvuru yapacak kişilerin -Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programından mezun olması gerekmektedir.

Sağlık Teknikeri: 5 kişi alınacaktır. KPSS P3 puanı dikkate alınacaktır. Başvuru yapacak olan adayların Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Programından mezunu olması gerekmektedir.

Sağlık Teknikeri: 8 kişi alınacaktır. KPSS P3 puanı dikkate alınacaktır. Başvuru yapacak kişilerin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Teknikeri veya Paramedik bölümü ön lisans programlarından birinden mezun olması gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi: 2 kişi alınacaktır. Erkek adaylar başvuru da bulunabilir. Başvuru yapacak olan adayların n Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Güvenlik ve Koruma ön lisans programlarının birinden mezun olması, KPSS P3puan türünde en az 70 almış olması, silahlı\silahsız kimlik kartına sahip olması, 30 yaşını doldurmamış olması ve vardiyalı çalışmaya engel durumunun olmaması gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi: 8 kişi alınacaktır. Başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. KPSS P3 puan türünde en az 60 alması gerekmektedir.

Başvuru Belgeleri

 1. Başvuru dilekçesi (başvuru dilekçesi için tıklayınız.)
 2. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi
 3. Diploma aslı ve mezuniyet belgesi (e-devlet üzerinden alınacaktır.)
 4. KPSS 2020 sınav sonuç belgesi (ÖSYM'nin sitesinden alınacaktır.)
 5. 1 adet vesikalık fotoğraf
 6. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.

Başvuru Yeri ve Şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar, başvurularını 16.11.2021-01.12.2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır. Posta, e-posta vb. şeklinde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. KPSS puan sıralaması sonrasında asıl ve yedek adayların isimleri başvuru bitim tarihinden sonraki 7 iş günü içerisinde Personel Daire Başkanlığı tarafından belirlenecek ve açıklanacaktır. Sonuçlar Ondokuz Mayıs Üniversitesi web sitesinde ilan edilecek olup, ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru adresi: Körfez, 19 Mayıs Ünv., 55270 Atakum/SAMSUN

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.