Konya Derebucak Belediyesi 7.140 TL Maaşla Zabıta Memuru Alımı İlanı

Konya Derebucak Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 2 zabıta memuru alımı yapacak. Son başvuru tarihi 9 Şubat 2022
28 Aralık 2021 17:04 4/B İlanları
Konya Derebucak Belediyesi 7.140 TL Maaşla Zabıta Memuru Alımı İlanı

Konya Derebucak Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alımı yapacaktır. Kadın- erkek alım yapılacak.

KPSS ŞARTI!

Konya Derebucak Belediyesi zabıta memuru alımı ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar, KPSS 2020 sınavında P3 puan türünde en az 55 puana sahip olmaları gerekmektedir.

Zabıta Memuru Başvuru Şartları

1- TC vatandaşı olmak.

2- Kamu haklarından mahrum olmamak.

3- Arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak.

4- KPSS 2020 P3 puan türünde 55 puana sahip olmak.

5- Görevini yapmasına engel ruhsal ve bedensel hastalığının bulunmaması.

6- Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması

7- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

8- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

9- 30 yaşını doldurmamış olmak.

10- 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

Zabıta Memuru Başvuru Belgeleri

Zabıta memuru alımı ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar, başvurularında Konya Derebucak Belediyesi tarafından yayınlanan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. BAŞVURU FORMUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Zabıta memuru alımında adaylardan, başvuru formunun ek olarak aşağıdaki belgelerde istenmektedir.

  • Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi
  • Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-Devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir).
  • Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),
  • KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı.
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı
  • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı.
  • Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir).
  • 3 fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

Zabıta Memuru Başvuru Yeri, Şekli ve Zamanı

Zabıta memuru alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 07.02.2022-09.02.2022 saat 17:00'ye kadar (mesai günlerinde saat 08.00-12.30/13.30-17.00 arasında) Yeni Mahalle Ericek Caddesi No:1 Derebucak/KONYA adresindeki Derebucak Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece şahsen kabul edilecek olup farklı yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Zabıta Memurları Ne Kadar Maaş Alır?

Zabıta memuru maaşları 2022 yılı itibariyle ortalama 7.140 TL'dir

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.