İstanbul İston İŞKUR Üzerinden 9 İşçi Alımı Yapacak

İstanbul İston kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya İŞKUR üzerinden 9 işçi alımı yapacak. Başvuru şartları nedir? Başvurular nasıl yapılacak? Haberimizin detayında...
21 Haziran 2022 14:52 4/B İlanları
İstanbul İston İŞKUR Üzerinden 9 İşçi Alımı Yapacak

İstanbul İston kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya İŞKUR üzerinden 9 işçi alımı yapacak. 6 imalat ustası yardımcısı, 1 inşaat mühendisi, 1 inşaat uygulama müdürü ve 1 tasarım müdürü kadrolarında alım yapılacaktır.

İmalat Usta Yardımcısı Başvuru Şartları: En az ilkokul mezunu olmak, erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması, inşaat işlerinde ce kalıplı beton üretiminde çalışmış olmak, marangoz ve metal işleri el aletlerini kullanabilen, köprülü tavan vinci kullanabilen, tercihen Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak.

İnşaat Mühendisi Başvuru Şartları: Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması, üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak, riskli yapı için saha çalışması yapmak ve raporlamak, B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek.

İnşaat Uygulama Müdürü Şartları: Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması, üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olmak, şantiye uygulamalarında 10 yıl tecrübe sahibi olmak, alanında 5 yıl yöneticilik tecrübesine sahip olmak.

Tasarım Müdürü Şartları: Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması, üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun olmak, Autocad, 3D Max, MS Office programlarına hakim olmak, alanında 5 yıl yöneticilik tecrübesine sahip olmak, proje işlerine ve yönetmeliklere vakıf olmak.

Genel Başvuru Şartları Nedir?

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2- Kamu haklarından mahrum olmamak.

3- Arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak.

4- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinde belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmak.

5- 18 yaşını tamamlamış olmak.

6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması.

7- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.

8- Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması.

9- Çalışmaya engel sağlık sorununun olmaması.

10- Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygunluk sağlamak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İstanbul İston tarafından yayınlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 21.06.2022-23.06.2022 tarihleri arasında https://kariyer.ibb.istanbul adresinden başvuru yapacaklardır. Adaylar başvurularını sadece belirtilen adresten yapacak olup şahsen veya posta toluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru yapmak için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.