Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 166 Kamu Personeli Alımı

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 116 sözleşmeli personel alımı için ilan verdi. Son başvuru tarihi 27 Ocak 2022
13 Ocak 2022 14:22 4/B İlanları
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 166 Kamu Personeli Alımı

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 116 sözleşmeli personel alımı için ilan verdi. 2020 KPSS ve 2018 - 2020 EKPSS puan sıralaması esas alınmak suretiyle personel alımları gerçekleştirilecektir. 10 teknisyen- 100 büro personeli- 6 sağlık teknikeri alımı yapılacaktır.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2 - Kamu haklarından mahrum olmamak.

3- Arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak.

4- SGK emeklilik, yaşlılık vb. aylık almıyor olmak..

5- Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması.

6- 35 yaşından gün almamış olmak.

7- Görevini yapmasına engel durumunun olmaması.

8- Lisans mezunlarında KPSS-P3, Ön lisans mezunlarında KPSS-P93, Ortaöğretim mezunlarında KPSS-P94 ve EKPSS-P1 puanı esas alınacaktır. Kişinin başvurduğu pozisyon için aranan mezuniyet düzeyine göre KPSS puan türüne sahip olması gerekmektedir.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Belgeleri

1- İş Talep Başvuru Formu: AYBÜ Personel Daire Başkanlığı Web Sitesinden ilgili form indirilip ıslak imzalı şekilde imzalandıktan sonra tekrar sisteme yüklenecektir. (Başvuru formu için tıklayınız.)

2- Beyan Formu: AYBÜ Personel Daire Başkanlığı Web Sitesinden ilgili form indirilip ıslak imzalı şekilde imzalandıktan sonra tekrar sisteme yüklenecektir.

3- Mezuniyet Belgesi: E-devletten alınan, sorgulama kodu veya karekod üzerinde silinti ve kazıntı olmayan mezuniyet belgesi.

4- Nüfus Kayıt Örneği: E-devlet Barkotlu

5- KPSS Sonuç Belgesi: ÖSYM Barkotlu Çıktı, BP13 kodlu Büro Personeli kadrosuna başvuracaklar için EKPSS Sonuç Belgesi (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır)

6- Tecrübeyi Gösteren Belge: Eğer ilanın açıklamasında tecrübe şartı bulunuyorsa; SGK, BAğ-KUR, Emekli Sandığı dökümü veya İlgili Makama Belgesi

7- Yabancı Dil Belgesi: Eğer ilanın açıklamasında dil şartı bulunuyorsa; ÖSYM'den internet üzerinden alınan sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayan belge.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Personel Alımı Başvuruları

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 13.01.2022 - 27.01.2022 tarihleri arasında yapacaklardır. Başvurular https://ilan.aybu.edu.tr web adresinden sadece online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.