Konya Teknik Üniversitesi Temizlik, Güvenlik Görevlisi ve Bahçıvan Alımı Yapacak

Konya Teknik Üniversitesi 17 temizlik, güvenlik görevlisi ve bahçıvan alımı yapacak. Başvuru şartları nelerdir? Başvurular nasıl yapılacak? Haberimizin detayında...
18 Ekim 2021 12:02 KPSS-B İlanları
Konya Teknik Üniversitesi Temizlik, Güvenlik Görevlisi ve Bahçıvan Alımı Yapacak

Konya Teknik Üniversitesi yazılı ve sözlü sınav yapmaksızın KPSS B grubu puan sıralaması esas alınarak, temizlik, güvenlik görevlisi ve bahçıvan alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi 01 Kasım 2021.

İlan için Başvuru Şartları Nelerdir?

1) Son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak.

2) Askerliğini yapmış olmak.

3) En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve en az 1 yıl şoför olarak çalıştığını belgelendirmek.

4) Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalıları bulunmamak.

NOT: Temizlik hizmetinin yanı sıra gerekli durumlarda atık toplama merkezine araçla taşıma ve çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama ve çim biçme işlerini yapacaktır.

5) Ortaöğretim Kumrularının, Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya Tarım Alanı ve Dallarından mezun olmak veya MEB onaylı Bahçıvanlık Sertifikasına sahip olmak.

6) Adayların 2020 KPSS(B) grubu puan türlerinden KPSSP94 puan türüne sahip olması gerekmektedir.

7) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

8) İhtiyaç halinde vardiyalı çalışmaya uygun olmak.

Başvurular Nasıl Yapılacak ve Başvuru Tarihi Nedir?

Başvuru yapmak isteyen adaylar, üniversitenin internet sayfası www.ktun.edu.tr 'den temin edilecek başvuru formu ve istenilen diğer belgeleri, Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Posta yolu ile yaşanan gecikmelerden başvuru yapan aday sorumludur. Adaylar www.ktun.edu.tr adresinde duyuruları takip edeceklerdir.

Başvuruda İstenen Belgeler?

Başvuru formu (www.ktun.edu.tr adresinden temin edilecektir.), nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, 2020 KPSS (B) Grubu Sınav Sonuç Belgesi, nitelikler bölümünde istenilen alanlarda çalıştığını gösterir, çalışma/görev belgeleri veya sertifikalar, barkodlu SGK hizmet dökümü, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, 1 adet vesikalık fotoğraf, güvenlik görevlisi kimlik kartı fotokopisi, kadrosu için ehliyet fotokopisi.

Başvuru Adresi: Konya Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Daire Başkanlığı Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:235/1 Selçuklu/KONYA

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.