İzmir Bakırçay Üniversitesi Lise ve Önlisans Mezunu 10 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

İzmir Bakırçay Üniversitesi en az lise mezunu kadın- erkek fark etmeksizin büro personeli (2), destek personeli (6) ve koruma ve güvenlik görevlisi (2) toplam 10 sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Son başvuru tarihi 28 Ekim 2021
13 Ekim 2021 09:45 KPSS-B İlanları
İzmir Bakırçay Üniversitesi Lise ve Önlisans Mezunu 10 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

İzmir Bakırçay Üniversitesi en az lise mezunu kadın- erkek fark etmeksizin büro personeli (2), destek personeli (6) ve koruma ve güvenlik görevlisi (2) toplam 10 sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar 28 Ekim 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için şartlar nelerdir?

Adayların, 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmaları gerekmektedir. Lisans düzeyi için KPSSP3, ön lisans düzeyi için KPSSP93 ve ortaöğretim düzeyi için KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Adayların KPSS puanının, başvurduğu ilanın KPSS puan türünde uygun olması gerekmektedir. Adayların herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

izmir1.png

izmir2.png

Başvurular 28 Ekim 2021 tarihine kadar İzmir Bakırçay Üniversitesine şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. Başvuru sırasında adaylardan başvuru formu, nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi, mezuniyet belgesi, 2020 KPSS B grubu sınav sonuç belgesi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı ve detaylı hizmet dökümü istenecektir.

Başvuru adresi: : İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Kaynaklar Caddesi Seyrek, Menemen, İZMİR

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.