TOGG fabrikası için geri sayım! Çok sayıda personel alınacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu önemli bir duyuru ile karşımıza çıktı! Hisarcıklıoğlu'nun yaptığı açıklamaya göre TOGG fabrikası gelecek ay faaliyet göstermeye başlayacak. Fabrikada çok sayıda kişi istihdam edilecek.
26 Eylül 2022 10:00 Güncel Haberler
TOGG fabrikası için geri sayım! Çok sayıda personel alınacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu tarafından yapılan açıklamaya göre önümüzdeki ay açılacak olan TOGG fabrikasına çok sayıda personel alımı yapılacak. İşte detaylar...

TOGG personel alımı hızlandırdı. TOGG personel alımı yapacaktır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu tarafından yapılan açıklamaya göre “Türkiye’nin Hayali olan TOGG, Türk Milletimizin 120 yıllık hayalidir. Hemen hemen 60 yıl önce yapılmaya çalışılmış olup ama yarım bırakılmıştır. Türk Milletinin 60 yıl önceki yarım kalan hedefi şimdi gerçek olmuştur. Allah nasip ederse kazasız belasız TOGG fabrikasını önümüzdeki ayda açılışını yapacağız.” Açıklamasında bulundu.

toog2.jpg

TOGG Fabrikası Ne Zaman Açılacak?

Türkiye’nin otomobili olmaya hak kazanmış ve tüm milletin rüyası olan TOGG, fabrikası açılıyor. Fabrika açılışına az bir zaman kalması ile TOGG, fabrikası için İşçi alımını hızlandırdı. Fabrikaya personel alımı yapılacaktır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu Elâzığ’a gitmiştir. Elâzığ Valiliğini Ziyaret etmesinin ardından Elâzığ, Belediyesini de ziyaret ettik ten sonra Toplu açılış ve Biyogaz tesisinin açılışını yapmıştır.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu tarafından yapılan açıklamanın devamın da ise “TOGG fabrikasını hayırlısı ile kazasız belasız önümüzdeki ayda açılışını yapacağız” diyerek konuşmasına devam etmiştir.

“Türkiye’nin 120 hayalini gerçekleştiriyoruz. TOGG, fabrikasının açılışın Milletimizle birlikte hep beraber 29 Ekim de açıyoruz. Huzur olduğu zaman yatırımlar ile istihdam başlar. Özellikle şu andan itibaren bölgemize baktığımız zaman Güneydoğu Anadolu Bölgecindeki Vatandaşlarımız bizlere şu sözleri söylemiştir.”

toog23.jpg

“Cumhurbaşkanımıza söyleyin bulunduğumuz bölgeye yeni OSB arazileri geliştirsin demişler. Huzur olduğu zaman ticaret yapılır ve ticaret olduğu yerde de her zaman zenginlik olur. Bunun için bizlerde buralar için yatırım planlarımız vardır.” diyerek sözlerini şu kelimelerle sona erdirmiştir.

TOGG, fabrikasını için heyecanınızı anlıyorum hepimizin hayali olan 120 yıllık hayalimiz 29 Ekim’de gerçekleştirilecektir. Açılışa az zaman kalması ile TOGG fabrikası için şimdiden personel alımları başlamıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.