Başparmağınız kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor! Bu test sizi çok şaşırtacak

Başparmak şeklinize göre kişilik analizi yapabilirsiniz! Başparmağınız kişiliğinizin açığa çıkmamış özelliklerini gözler önüne seriyor. Siz de hemen bu eğlenceli teste göz atarak kişiliğinizin detaylarını açığa çıkarabilirsiniz.
02 Kasım 2022 21:00 Güncel Haberler
Başparmağınız kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor! Bu test sizi çok şaşırtacak

Kendimizle ilgili bilmediğimiz ya da önceden fark edemediğimiz birçok özelliğimizi kişilik testleri sayesinde öğrenebiliriz. Vücudumuzdaki her detayın bizimle ilgili bilgiler vermesi çok şaşırtıcı bir özellik. Aynı zamanda bu bilgilerin birçoğunu fark edemiyor olabiliriz. Parmak şekillerimiz bizlere neler söylüyor olabilir? İşte detaylar...

1.jpg

Şekil 1

Başparmağın üst ve alt kısmındaki orantı eşitse hayatınızda dengeli ve sakin bir yaşam sürüyor olabilirsiniz. Kavga ve tartışmalardan hoşlanmıyor her olaya barışçıl ve adaletli yaklaşıyorsunuz. Öğrenmeye ve öğretmeye oldukça açık bir yapınız var. Sizler için öğretmenlik mesleği oldukça uygun.

2.jpg

Şekil 2

Başparmağınızın üst kısmı alt kısmına göre daha uzunsa mükemmeliyetçi bir yapıya sahipsiniz diyebiliriz. Hedeflerinize ulaşmak konusunda oldukça titiz ve özenli çalışırsınız. Bazen istedikleriniz konusunda takıntılı bir durum sergileyebilirsiniz. İlişkilerinizde duygularınıza göre hareket eder ancak saygısızlığa asla gelemezsiniz.

3.jpg

Şekil 3

Başparmağınızın alt yarısı üst yarısına göre daha uzunsa istediğiniz bir duruma odaklandığınızda başarıyı yakalayabilirsiniz. Ağır ve sakin yaşamaktan oldukça hoşlanıyorsunuz. Etrafınızdaki insanları küçük sürprizlerle mutlu etmeyi çok seviyorsunuz. Oldukça cömert bir yapıya sahipsiniz. Olaylara ve hayata karşı daha realist bir tutum sergiliyorsunuz.

4.jpg

Şekil 4

Düz bir başparmağına sahipseniz etrafınız tarafından açık sözlü ve güvenilir bir insan olarak tanınıyorsunuz. Kişilik özellikleriniz itibariyle oldukça inatçı ve baskın bir kişiliğe sahipsiniz. Yüzünüzdeki ifade ile sert görünseniz de oldukça hassa bir kalbe sahipsiniz. Partnerinize karşı ve etrafınızdaki insanlara karşı sadakatiniz üst düzeyde.

5.jpg

Şekil 5

Kavisli bir başparmağınız varsa esnek seçimleri olabilen bir bireysiniz. Yeni girdiğiniz ortamlara yerlere çok çabuk uyum sağlayabilirsiniz. Yeniliklerden hoşlanan ve keşfetmekten mutlu olan bir insansınız. Sanatsal aktiviteleri çok seviyorsunuz. Oldukça dışa dönük bir sosyal yapınız var.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.