Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı KPSS'li ve KPSS Şartsız Personel Alım İlanı !

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı personel alımı yapacak. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı, farklı pozisyonlarda 16 kişilik boş kadro ile personel alacak.

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı KPSS'li ve KPSS Şartsız Personel Alım İlanı !

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı personel alımı yapacak. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı, farklı pozisyonlarda 16 kişilik boş kadro ile personel alacak.

20 Mayıs 2017 Cumartesi 09:39
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı KPSS'li ve KPSS Şartsız Personel Alım İlanı !

Yapılan duyuruya göre Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı personel alımı yapacak. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı, farklı pozisyonlarda 16 kişilik boş kadro ile personel alacak. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı personel yönetmeliği hükümleri çerçevesinde, Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat illerinde alım yapacak. 

ALIM KADROLARI;

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı farklı pozisyonlarda olmak üzere 16 kişilik kadro ile personel alım kadro dağılımları şu şekildedir;

Uzman Personel : 12 Kişi,
Destek personeli : 3 Kişi,
İç Denetçi : 1 Kişi

Olmak üzere toplamda 16 kişilik personel alımı yapılacak.
 

SINAV YAPILACAK!

16 kişilik boş kadro ile alım yapacak olan Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, personel alımlarını düzenleyeceği sınav ile belirleyecektir. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Merkezi Samsun olup, Amasya Çorum Samsun ve Tokat illeri Ajansın Görev bölgelerine alım yapacak. Bu sebeple yapılacak olan sınavda geçerli not olan adaylar bu illerin Ajansın uygun gördüğü herhangi birine alınacaktır. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından yapılacak olan sınav, Kale Mahallesi Cumhuriyet Cad No:8 İlkadım /SAMSUN adresinde, 10-11-12 Temmuz 2017 tarihlerinde sınav yapacaktır. 

SINAVA KATILMA ŞARTLARI:

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı adaylardan sınava katılabilmeleri için, herhangi suç hükümlülüğü bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan, yurtiçi veya yurtdışı seyehat engeli bulunmayan, kamu haklarından mahrum bulunmayan, Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen olmak şartları aranacaktır. 

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 12 Haziran 2017 tarihi ile 23 Haziran 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, son başvuru günü en geç 18:00 a kadar Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, Kale Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:8 İlkadım/SAMSUN adresine elden teslim etmeleri veya bu tarihe kadar belirtilen adrese ulaşmak kaydıyla posta veya kargo yolu ile göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru yapabilmek için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak gerekiyor. OKA kamu personeli alımına lisans düzeyinde ilanda belirtilen bölümlerden mezun olan adayların başvuruları kabul edilecek.KPSS şartı; ÖSYM tarafından 4-5 Temmuz 2015, 22-29 Mayıs 2016, 21-27-28 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) mezun oldukları öğrenim dalları itibariyle Tablo 1'de verilen ilgili puan türlerinin en az birinden 80 puan almış olmak şartı bulunuyor.KPSS şartı aranmaksızın başvuru; Başvuru tarihi itibariyle 50 yaşını doldurmamış olmak şartıyla, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (YDS) veya Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (KPDS) İngilizce dilinden en az 70 puan almış veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulu'nca kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan (CPE, CAE, TOEFL iBT, PTE Akademik) belgeye sahip olan adaylarda başvuru yapabilecek.Adaylar başvurularını 23 Haziran 2017 Cuma günü saat 18.00'ye kadar Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, Kale Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:8 İlkadım/Samsun adresine elden teslim ederek ya da bu tarihe kadar belirtilen adrese ulaşmak kaydıyla posta veya kargo yolu ile göndermek suretiyle yapabilecekler. Sözlü sınav, 10-11-12 Temmuz 2017 tarihlerinde 09.30-18.00 saatleri arasında aynı adreste yapılacak.

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
hülya 2 yıl önce

merhaba ;
başvuruyu telefondan yaptığım için okuduğum bölümü işletme yerine işletmecilik seçmişim ve tamamlayıp onayladığım için düzeltme yapamıyorum . herhangi bir sorun olur mu .