Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor!

Mersin Üniversitesi'nin bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda sözleşmeli personel alımlarına başvurular sürüyor.

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor!

Mersin Üniversitesi'nin bünyesinde istihdam etmek üzere çok sayıda sözleşmeli personel alımlarına başvurular sürüyor.

19 Ağustos 2016 Cuma 11:18
Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor!

Mersin Üniversitesi, bünyesine 32 adet sözleşmeli personel katmaya hazırlanıyor. 

Başvuru devam ediyor! Mersin Üniversitesi, bu personel alım ilanını resmi web sayfasından duyurdu. İlanda gerekli tüm bilgiler yer aldı.

Başvurmak için gerekli belgeler;
Başvuru formu
2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
Diploma Fotokopisi
Kimlik Fotokopisi
1 Fotoğraf

Başvuru Şartları;
x 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.
x Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı esas alınacaktır.
x İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde Başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Giderleri Döner Sermaye Gelirlerinden karşılanacaklar Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne Giderleri Özel Bütçe Gelirlerinden karşılanacaklar Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir, ilanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edilecektir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
x 5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. fıkrası a 2 bendi gereğince, sözleşmeli 4/B olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.
x Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilir.
x Başvurular incelendikten sonra ataması yapılacak adayların isimleri Üniversitemiz web sayfası ilanlar bölümünde  adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvurular 30 Ağustos 2016'da sona erecektir! 

kpss.web.tr

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.