İMMİB Personel Alım İlanı 2016

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri son yayımladığı alım ilanında uzman yardımcısı kadrosuna personel alımı yapacağını duyurdu.

İMMİB Personel Alım İlanı 2016

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri son yayımladığı alım ilanında uzman yardımcısı kadrosuna personel alımı yapacağını duyurdu.

02 Mayıs 2016 Pazartesi 00:15
İMMİB Personel Alım İlanı 2016
 
İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri son yayımladığı alım ilanında uzman yardımcısı kadrosuna personel alımı yapacağını duyurdu.

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Personel Alımı 2016 için alınacak personel genel olarak Yurtiçi ve yurtdışı heyet ve fuar organizasyonları gerçekleştirmek, Elde ettiği verileri raporlamak, yorumlamak ve sunmak ,Destek mevzuatını takip edip ilgili belgeleri tamamlamak ve Sektörel araştırmalar yapmak konularında yeterli olmalıdır.

ALINACAK PERSONEL

- Uzman Yardımcısı : 1 Kişi

GENEL ŞARTLAR

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
- Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak.
- 18 yaşını bitirmiş olmak,
- Üniversite veya fakültelerin aşağıdaki tabloda belirtilen bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakülte veya yüksekokullardan mezun ya da sınav tarihi itibariyle mezun olabilecek durumda olmak,
- 01.01.2016 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak (01.01.1982 ve daha sonra doğanlar),
- Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
- Görevini devamlı yapmasına engel her hangi bir özrü bulunmamak,
- TİM ve Birliklerde veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak,
- Başvuru için, İngilizce yabancı dil bilgisinden, ÖSYM tarafından 2014-2015-2016 yıllarında gerçekleşen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavlarından en az 70 ve yukarı puan almış olmak veya dil yeterliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan belgeye sahip olmak, (Yabancı dil puan veya seviye değerlendirmeleri ÖSYM'ce geçerliliği kabul edilen ve ÖSYM'nin denklik gösterdiği tablolara göre yapılacaktır.)

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Personel Alımı 2016 ilanına başvurabilmek için 05-06 Temmuz 2014 ve 04-05 Temmuz 2015 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavlarında P3, P33, P49, P117 puan türlerinden en az 70 puan almış olmak gerekmektedir.

 İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Personel Alımı 2016 alımına başvurular Genel Sekreterlik evrak kayıt birimine 25 Nisan 2016 Pazartesi günü saat 17.00'a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak olup, son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır. Ayrıca, belge ve bilgileri eksik olan adayların başvuruları işleme konulmayacaktır. Aday evrak fotokopilerinin aslının aynı olduğunu taahhüt etmiş sayılır; aksinin tespiti halinde kazanmış olsa dahi sınava ilişkin tüm hakları iptal edilir.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.