Devlet Malzeme Ofisi Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı Duyurusu 2016

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı yapacağını duyurdu.

Devlet Malzeme Ofisi Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı Duyurusu 2016

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı yapacağını duyurdu.

05 Mayıs 2016 Perşembe 00:48
Devlet Malzeme Ofisi Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı Duyurusu 2016
 Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı yapacağını duyurdu. Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı Duyurusu metni aşağıda yer almaktadır.

SINAV UYGULAMA DUYURUSU

SINAVIN ADI

- Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı


SINAV YERİ - ANKARA


SINAV TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ - 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat:10.00’da yapılacaktır.


SINAV GİRİŞ BELGESİ

- Adaylara ait sınav giriş belgeleri 20 Mayıs 2016 tarihinde www.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacaktır.


SINAV KONULARI

- Görevde yükselme sınavında sorulacak sorulara ait ders konu başlıkları ve soru dağılımı aşağıda belirtilmiştir.


SINAV UYGULAMASI

- Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü (DMO) Görevde Yükselme Sınavında her bir grup için 80 soruluk çoktan seçmeli 4 (dört) seçenekli testlerden oluşan A ve B sorukitapçığı kullanılacaktır. Sınav 90 dakika sürecek ve tek oturum halinde uygulanacaktır. Unvan Değişikliği Sınavında ise her bir grup için 50 soruluk çoktan seçmeli 4 (dört) seçenekli testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı kullanılacaktır. Sınav 60 dakika sürecek ve tek oturum halinde uygulanacaktır. - Sınava girecek adaylar, yanlarında cep telefonu ve benzeri iletişim/bilgi depolama özelliklerine sahip cihazları sınav mahalline getiremezler. - Adaylar sınava, sınav giriş belgesi ve özel kimlik belgelerinden birisi (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport ) ile gireceklerdir. Sınav giriş belgesi ve özel kimlik belgesi yanında olmayan adaylar sınava alınmayacaktır. - Sınav soru ve cevap anahtarları 1 Haziran 2016 tarihinde www.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacaktır. - Sınav sonuç bilgileri 21 Haziran 2016 tarihinde www.meb.gov.tr ile www.dmo.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacaktır. - Adaylar sınav esnasında ve sınavın yapıldığı binada sigara içmeyecekler, içenler hakkında da 4207 sayılı Kanun gereğince işlem yapılacaktır.


ENGELLİ ADAYLAR SINAV UYGULAMASI

- Sınav sırasında tedbir alınmasını gerektirecek herhangi bir özel duruma sahip olan aday/adaylar var ise DMO tarafından ÖDSGM’ye bildirilecektir. - Beyan edilen engel durumunun doğruluğundan başvuruyu yapan aday, raporun geçerliliğinden ise ilgili kurum sorumlu olacaktır. - Engelli adaylar, engelleri ile ilgili sürekli kullandıkları araç–gereç ve cihazları kendilerinin getirmesi kaydıyla sınavda kullanabilecektir. - Ayrıca Tip 1 diyabet (şeker hastası), astım, tansiyon ve epilepsi hastalıklarından dolayı sürekli ilaç kullanan adaylar diğer adaylarla birlikte salonlara yerleştirilecektir. Adayın başvurusu ve sağlık raporu doğrultusunda, salonlarda görevli öğretmenler, Ankara il milli eğitim müdürlüğünce önceden bilgilendirilecektir. - Tip 1 diyabet (şeker hastası) hastalığı olan adayların yanlarında kutu meyve suyu veya paket içindeki karbonhidrat içeren gıdaları bulundurmalarına ve ani hipoglisemi (şeker düşmesi) durumunda bunları tüketmelerine izin verilecektir. Ayrıca bu adayların hiperglisemi (şekerinin yükselmesi) durumunda oluşabilecek yoğun tuvalet ihtiyacının salon gözetmeninin eşliğinde giderilebilmesi için izin verilecektir.  

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.