Anne 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 30 Mayıs 2017 Zeynep Şoku

Star TV ekranlarında yayınlanan Anne 30. Bölüm fragmanı yayınlandı. 30 Mayıs Salı akşamı ekrana gelecek bölümde Zeynep ölecek mi? Anne 30. bölüm fragmanı Zeynep gerçeği şok edecek. İşte Anne 30 mayıs 2017 ekrana gelecek bölümünde yaşanacaklar.

Anne 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 30 Mayıs 2017 Zeynep Şoku

Star TV ekranlarında yayınlanan Anne 30. Bölüm fragmanı yayınlandı. 30 Mayıs Salı akşamı ekrana gelecek bölümde Zeynep ölecek mi? Anne 30. bölüm fragmanı Zeynep gerçeği şok edecek. İşte Anne 30 mayıs 2017 ekrana gelecek bölümünde yaşanacaklar.

23 Mayıs 2017 Salı 22:25
Anne 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 30 Mayıs 2017 Zeynep Şoku

Star TV ekranlarında yayınlanan Anne 30. Bölüm fragmanı yayınlandı. 30 Mayıs Salı akşamı ekrana gelecek bölümde Zeynep ölecek mi? Anne 30. bölüm fragmanı Zeynep gerçeği şok edecek. İşte Anne 30 mayıs 2017 ekrana gelecek bölümünde yaşanacaklar.

Cengiz en sonunda zeynebi kaçırıyor.Mekanın kapanması yüzünden yaşamanına sıkıntılı bir şekilde devam etmeye çalışırken Sinan'ın yüzünden olduğunu ve sürekli sürekli herşeyi Sinan'ın üzerine atan Cengiz,Öyle bir plan kurar ki.Sırf canlarını yakmak için Zeynep'i kaçırarak herşeyi telaşlandırır.Aysel'in içine bianda bi sıkıntı düşer.İçi hiç rahat değildir.Zeynebin eve hala dönmemiş olması onu iyice korkutmaya başlar.Gönülü arayıp aramakta kararsızdır.

Çünkü onuda telaşlandırmak istemez ve biraz daha sabırla bekler.İlerleyen saatlerde ne yazık ki Zeynepden ses çıkaması üzerine Aysel Korkmaya başlar ve hemen Gönül'ü arar.Gönül şok birden sesi titrremeye başlar telaştanır.Gönülün telaşı Ayselide korkutmaya başlar.Gönül hemen zeynebin enson kimlerle görüştüğünü hatırlar ve aklına Sinan gelir direk Sinanı arar.Sinan korkar ve hemen harekete geçerek Zeynebin gitti yere giderek deli gibi onu arar.Fakat nereye gittiğini ve nerede olduğunu çözemez bu durum onu iyice gerer.Son çare olarak Şulelere bile gider fakat umduğunu bulamaz bir şekilde üzgün halde Şulenin yanından ayrılır.Cengiz,Sinan'ı arar Sinan,intikam ve kibirli bir ses tonuyla , Zeynebi kendinisinin kaçırdığını söyler.Bunu duyan Sinan küplere biner.Sinirden etrafı yıkar geçer.Herkesin bildiği tek bir şey vardır oda Cengiz 'in sırf Zeynep'in ve Sinan'ın canını yakmak için onlara acının ne olduğunu göstermek ve günden güne ikisinide bitirmek için kaçırdığını bilmektedir.Sinan Cengiz'in takıntı ve saplantılı halleri herkesi korkutmaya başlar.Ortalık iyice karışmaya başlamışken merak edenlere Zeynebin yerini söylemeye başlarlar.Cahidelere kadar herkese Cengizin Zeynep'i kaçırdığını söylerlerler.

Anne 30. Bölüm Fragmanı 30 Mayıs!

Duyan herkes büyük bir şok geçirir.Sinan hemen polislerle iletişime geçer ve onlarla birlikte hareket halinde olur.Zeynebin nerede olduğunu bulmaya çalışırken Belkıs ve Gönül'ü kullanarak bir ip ucu aramanın yollarını ararlar.Polisler bu kaçırılmada Şule ile görüşüp onunda ifadesini alırlar ellerindeki bütün imkanları bilgileri kullanırlar.Etrafın verdiği hareketlerden dolayı Turna da Zeynebin kaçırıldığını ve kaçıranın ise Cengiz olduğunu öğrenir öğrenmez ailesinin tehlike içinde olması nedeninden dolayı çok rahatsız olur ve bu duruma katlanamaz.Sinirden yerinde duramaz ve alel acele hemen Cahidelere gider olayların içeriğini öğrenebilmek için.Bu kaçırılma olayından sonra Cengizin kafasındaki Tilkilikler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.Zorla istemediği yerde tutulan Zeynep  son derece akıllı ve güçlü bir kadındır.Günler geçtikce Zeynep bulunduğu ortamdan Cengizin zeyneb'e çok sataşması sonucu zeynep yorulur bu durumdan dolayı enerjisi bi hayli düştüğü için mantıklı düşünemez hale gelir.Özelliklede Cengizin asıl niyetini öğrenmek Zeynebi bi hayli ürkütür.Çünkü Cengiz'in asıl amacı bir tuzak kurup Sinanı olduğu yere getirtmek ve Sinanın gözleri önünde zeynebi vicdansızca öldürmektir.Üstüne üstük sıradaki diğer kurban ise Sinan'dır.Koku filmlerine taş çıkarak psikopat ruhlu cengiz'in gözünü intikam ve kan bürümüştür.Zeynep,Cengizin gözlerinde bu netliği görür ve olduğu yerde bağırmaya başlar sonra korkudan ağlar.Cengiz,Zeynebe yakınlaşmaya başlar deli gibi davranarak zeynebi daha da korkutur.Cengiz sırf sinana gıcıklık olsun ve sinan kudursun diye zeynebin açık seçik fotoğrafını çeker yollar.Bunu gören Sinan adete deliye döner sinirden yerinde duramaz bağırır küfür eder Cengize.Bu durum Cengizin keyfini yerine getirir ve olduçca hoşuna gider.Sirinden hızını alamayan Sinan hemen polis ekiplerini arar ve onlarla irtibata geçer.Ve beklenen güzel haber gelir.Polis ekipleri Cengizin telefon görüşmelerinden Cengizin olduğu yeri tespit ederek izini bulurlar.Sinan ve polis ekipleri hemen oraya doğru hızlı bir şekilde yola çıkarlar.Sinanın gözlerinden alevler çıkmaktadır bian önce Cengizin yanına gidip Cengizi dövmek için sabırsızlanıyordur.Bir yandan Sapık fantezileri olan Cengiz Zeynebe sulanmaya başlamışken Sinan ve Polis ekipleride Cengizin olduğu yeri bulup depoyu basarlar.Fakat Sinanı büyük bir süpriz beklemektedir.

Zeynep’in kaçırılması haberi bomba gibi düşüyor

Zeynep’in kaçırıldığı Cahidelere de haber verilir. Herkes yıkılmıştır. Sinan polislerle ortak çalışarak Zeynep’in izini ararken, Gönül de Belkıs bağlantısıyla bir iz bulmanın peşine düşer. Kaçırma kapsamında bilgisine başvurulmak için Şule de sorguya alınır. Böylece Turna da Zeynep’in Cengiz tarafından kaçırıldığını öğrenir. Turna annesinin tehlikede olmasına dayanamaz ve birşeyler öğrenebilmek için soluğu Cahidelerde alır.

Cengiz’in asıl niyeti ortaya çıkıyor

Rehin tutulan Zeynep, önce Cengiz’e pabuç bırakmayacak kadar güçlüdür. Ama zaman geçtikçe ve Cengiz Zeynep’in üstüne geldikçe Zeynep’in direnci de düşmeye başlar. Hele Cengiz’in asıl amacını öğrenmek Zeynep için korkulu bir sürecin başlamasına neden olur. Çünkü Cengiz’in asıl amacı Sinan’ı oraya getirtmek ve Sinan’ın gözleri önünde Zeynep’i öldürmektir. Sonra da Sinan’ın icabına bakacaktır. Zeynep Cengiz’in bu plan konusunda ne kadar kararlı olduğunu gördükçe dehşete düşmeye başlar. Üstelik Cengiz Zeynep’in güzelliğinden etkilenmeye başlamış, Zeynep’i tedirgin eden yakın temaslara girişmiştir...

Sonunda bir iz bulunuyor

Sinan’ı iyice deli etmek isteyen Cengiz, Zeynep’in rahatsız edici bir fotoğrafını Sinan’a yollar. Sinan çıldırır. Ama bu fotoğraf sayesinde Cengiz’in izini bulabileceklerini fark eder. Sinan hemen emniyettekileri harekete geçirir. Sonunda Cengiz’in telefonuna dair bir iz bulunur. Sinan ve polisler derhal operasyona başlarlar. Cengiz tam Zeynep’e iyice yaklaşmışken Sinanlar telefonun izini buldukları depoyu basarlar. Ama orada Sinan’ı kötü bir sürpriz beklemektedir...

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.